KBB Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Burna darbe aldm
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Antrenmandayken burnuma sag taraftan darbe aldim. Bi an burnum kaymis gibi hissettim. Diger gun doktora gittim rontgen cektirdi kirik catlak gozukmuyor dedi. Ama ben sanki hafiften yana kaymis gibi hissediyorum. Siskinlik cok az var kanama da burnun icinde olmus disari akmadi silerken farkettim. Yasim 19 acaba daha sonra sekil bozuklugu olur mu baskalari 2 ay sonra falan sekli kaydi demis. Burnuma darbe gelen tarafa bastirinca hafif citirtilar da geliyor. Uzun yazdim kusura bakmayin. Sekli kayar mi burnumun?
Birde kayma olduysa eger ameliyatsiz masaj yaparak falan eski yerine oturtabilir miyim?
Merhaba,
Geçmiş olsun.
Şayet kırık yoksa şekil bozulmaz. Şu anki durum yumuşak doku şişliğidir.
(10-09-2017, Saat:09:33 AM)Dr. İrfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,
Geçmiş olsun.
Şayet kırık yoksa şekil bozulmaz. Şu anki durum yumuşak doku şişliğidir.

Rontgende kirik falan yok dedi. Hafif citirtilar geliyoe dedim ona da mudehale edilemeyecek kucuk catlaklar olabilir kendinj yeniler dedi. Kayma olue mu peki sekil bozuklugu falan? Baskalari 1 2 ay sonra oluyor demis onlem olarak birsey yapilabilir mi?
Dediğim gibi, muayene etmeden bir şey denemez. Hekiminize güvenin. Kırık kafanızda soru işareti ise bir muayene daha olun.
(10-09-2017, Saat:06:58 PM)Dr. İrfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dediğim gibi, muayene etmeden bir şey denemez. Hekiminize güvenin. Kırık kafanızda soru işareti ise bir muayene daha olun.

tesekkur ederim iyi gunler
Rica ederim. Acil şifalar.
Hocam peki rontgende yandan cekildimde burundaki egriligi yandan cekilen rontgendd gorebilirler mj? Onden bakinca hafif sola kaymis gibi goruyorumda ben.
Kemik yandan görülür.