KBB Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: başım dönüyor,kulaklarım uğulduyor, halsizim..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
merhabalar, 21 yaşındayım. sürekli başım ağrıyor psikolojisindeyim. pozitif insanımdır ve ' strestendir' diyip geçiştirdim. ama görüyorum ki başka başka belirtilerde beraberinde geldi. baş dönmesi, kulak çınlaması,halsizlik, kas seğirmesi, konsantre bozukluluğu, bir yere odaklanamama ve bulanık görme, uyku hali, sabah mide bulantısı, ani ruh değişimi mesela sabah neşeliysem öğlen bi bakıyorum sinirden ağlıycam.. anlam veremiyorum kendime! hastayım lafını kullanmakta çekinir oldum çünkü daha 21 yaşındayım canlı olmak istiyorum,hasta değil Smile açıkcası nöroloji doktoruna gitmekten çekiniyorum çünkü babaannemi beyin tümorunden kaybettim. sadece dahiliye doktoruna gittim herşeyim normal. annem kulaktandır belki diyor hiç bilmiyorum.. sizce bu durumum nörolojikmidir? psikolojik mi? ara ara olan bu belirtiler beni korkutuyor..
Merhaba,
Geçmiş olsun.
Eşyalar dönüyor, çınlama ve işitme etkileniyor gibi durumlar varsa KBB uzmanına muayene olmanızı öneririm. Herkeste tümör çıkar diye hiç endişe etmeyin. Yoksa gerginlik ile şikayetler artacaktır diye düşünüyorum.
Merhaba sizinle Benzer sorunlar yasiyorum hastaliginiz neymis ögrenebildinizmi?
(21-08-2018, Saat:08:39 AM)Moon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba sizinle Benzer sorunlar yasiyorum hastaliginiz neymis ögrenebildinizmi?mağlesef öğrenemedim ara ara azalmaya başladı. sanırsam stresten kaynaklı bi durum..