Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sorum var
(02-02-2016, Saat:10:53 AM)Dr. İrfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Geçmiş olsun.
Kulak problemi olabilir. Teşhis önemli. Muayene eden hekime teşhis sormanızı öneririm. Vestibüler nörinit, endokoklear hidrops, geçirilmiş pozisyonel vertigo gibi.

hocam cevapladiginiz icin tesekkur ederim,1 ay sonraya verdiler check up icin,benim kafami kurcalayan boyun duzlesmeside buna sebeb olabilirmi?cunku sizin soylediginzle boyun duzlesmesi birbirine benzemiyormu?bu yuzden ben kuskuda kaldim,boyun duzlesmesinde beyne az kan ve seker gidiyormus,tabiki doktor sizsiniz sizin soylediginiz oncelikle gecerlidir,demek istedigim su aslinda ben boyun icin rontgen cektirdim doktor boyun duzlesmesi oldugunu vede sersemlik ve bas donmesi yapabilecegeni soyledi,kulaktada sorun var bende bu yuzden 2 si arasinda kaldim

not:kulak icin doktora gittigimde kulagim tekrar delinmis,delinmisse eger neden akinti yok peki,her kulak deliginde akinti olmayabilirmi hocam?
kendi doktoruma gittigimdede kulagimda delik yokmus,hersey celiskili
ÖM
Ben boyun problemi olduğunu zannetmiyorum. Düzleşme herkese söylenen bir durum. Kulak iltihaplı olmazsa akıntı delik de olsa olmaz.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)
(02-02-2016, Saat:07:45 PM)Dr. İrfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben boyun problemi olduğunu zannetmiyorum. Düzleşme herkese söylenen bir durum. Kulak iltihaplı olmazsa akıntı delik de olsa olmaz.

cok tesekkur ederim hocam verdiginiz bilgiler icin
ÖM
Rica ederim.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi