Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kulakta motor sesi uğultusu
Arkadaşlar ben uzun yıllardır kulaklarımdan rahsızım. 1.5 yıl önce sağ kulağımda motor sesine benzer bir uğultu oluştu. O kadar sıkıntılı bir uğultu ki 24 saat geçmeyen ve baskılanmayan bir uğultu. Bunu yaşayan bilir. Kulak doktorlarına gittim iç kulaktaki işitme sinirlerinin kopması v.b gibi tanımlanamayan teşhis koydular. Velhasıl bu bu motor sesi uğultusu geçmedi. Bende xxxx vertigo kürünü kullandım. Bu kurden sonra geceleri uğultu geçti fakat gündüzleri devam ediyordu. Takı geçen ay kırşehirde bir kaplıca oteline gittim suyu içilebilir olan. 2 gün kaldım ve birden uğultu kesildi . Bunu aynı sorunu yaşayanlarla paylamasak istedim.
ÖM
Merhaba,
Geçmiş olsun.
Bilgilendirme için teşekkürler.
Önce özel isim kullanmamanızı rica edeceğim. Burada amaç isimler üzerinden yorum yapmak değil fikir vermek sadece.
Sıcak suyun iyi gelmesi, kas ve boyun kaynaklı çınlama olasılığını gündeme getiriyor.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi