Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beynim cok tuhaf
hocam merhaba ben asiri kaygili bi insanim son donemde iyice artti antidepresan filanda kullaniyorum.Yatarken sagdan sola veya soldan saga dondugumde bas donme hissi oluyor 3 4 sn bu sadece his gercek donme degil.3 4 kat apartman merdiveni ciktigimda veya indigimde yine basim donecek gibi geliyor donmuyor ama baya yogun his olusuyor bi kac saniye.Arabayla giderken virajdan ciktigimda sanki beynim arkadan geliyor cok ani fren yaptigimda da sersemlik yasiyorum.Dedigim gibi gercek bi donme yok ama his genelde var.Misafirlige gitmeye bi kafede oturmaya korkuyorum basim donecek diye sabahlari uyandigimda yataktan kalkmaya korkuyorum gercek donme olacak diye.2 sene once tomografi ve boyun doppleri temiz cikmisti kbb muayene etmisti ve isitme testi yapmisti isitme kaybi yoktu acaba meniere,ms,pozisyonel vertigo bunlar gibi bi hastaligim mi var hocam sosyal hayatim kalmadi surekli evdeyim
ÖM
Merhaba,
Geçmiş olsun.
Kaygı ve panik gibi duruyor.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi