Tarih: 27-07-2014, 08:09 PM Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! (Oturum AçKayıt Ol)

Yeni Cevap 

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu çok başarılı bir site tebrikler
whıtedaısy Çevrimdışı
Yeni Üye
*

Rep Puanı: 0
bu çok başarılı bir site tebrikler
selam sayın hocam..
baş ağrısı burun akıntısı bazı sabahlar yüzde şişme,bazende nefesimin bana yetmediğini hissediyorum ve yaklaşık bir senedir bazı gecelerde horlama şikayetiyle kbb ye gittim.52 kg yim boyum 1.67 düzenli beslenen biriyim..tek hatam sigara kullanmak..bt incelemesinde
frontal bulla seçilmektedir.bileteral agger nasi hücresi izlenmektedir.septum nasi sola deviye olup sol nazal kaviteye oryante spur formasyonu seçilmektedir.sağ orta konkada konka bülloza mevcuttur.sağ maksller sinüde minimal mukozal kalınlaşma mevcuttur. sağ inferior konka hipertrofiktir.
syn hocam bana söylenen tanı alerjik et buyumesi ve ilaçlarım AERIUS...MONAX.10 mg...RİNOCLENİL. nasal sprey
alerjim neye babamda astım vardı ve yakınlarımdada bunuda araştırmalımıyım bu ilaçlar bir seferlikmi bu etlere bu ilaçlar çözüm olacak yok edecekmi ltfn beni aydınlatırsanız size minnettar kalırım saygılarımla....
14-02-2013 01:44 AM
Bu kullanıcıya özel mesaj gönder Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
Dr. İrfan Çevrimdışı
Administrator

Rep Puanı: 18
RE: bu çok başarılı bir site tebrikler
Merhaba,
Geçmiş olsun.
Bütün şikayetlerinizi sadece alerjik burun eti şişliği açıklamaz. Muhtemelen barosinüzit de yaşıyorsunuz. Burundaki mekanik tıkanıklığı gidermenin (deviasyon, konka bulloza ameliyatları gibi) yanında mukozal ödemi de düzeltmek gerekir (alerji, reflü, sigara v.b.).
Saygılarımla.

Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
http://www.kbbistanbul.com.tr
14-02-2013 01:44 AM
Bu kullanıcıya özel mesaj gönder Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
whıtedaısy Çevrimdışı
Yeni Üye
*

Rep Puanı: 0
sayın hocam öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim.. şu anda kullandığım ilaçlar yeterlimi doğru olan yol nedir?bir operasyon gerekiyorsa bana bir yön tarif edermisiniz (ssk kapsamlı)ltfn teşekkürler..
14-02-2013 01:45 AM
Bu kullanıcıya özel mesaj gönder Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
Dr. İrfan Çevrimdışı
Administrator

Rep Puanı: 18
Takdir edersiniz ben sadece sizin anlattıklarınıza göre yorum yapıyorum. Muayene etmeden ve tetkikleri görmeden tedavi önermek isabetli olmaz. Şu an kullandığınız ilaçlar ödem çözücü alerji ilaçlarıdır, hekiminizin tavsiyesine göre kullanmanızı öneririm.

Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
http://www.kbbistanbul.com.tr
14-02-2013 01:45 AM
Bu kullanıcıya özel mesaj gönder Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
Yeni Cevap 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi