Tarih: 20-12-2014, 04:20 AM Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! (Oturum AçKayıt Ol)

Yeni Cevap 

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üst damakta ağrı
serkan Çevrimdışı
Yeni Üye
*

Rep Puanı: 0
Üst damakta ağrı
Hocam merhaba,
sizi rahatsız ediyorum lakin bir konuda danışmak istedim ve gerekirse muaneye gelmek istiyorum.

Sorunum şudur bir sene önce üst damağımda ufak bir sivilce gibi bir şey hissettim KBB doktora gittim tükürük bezlerinden endişe etme dedi. aradan 2 ay geçti tekrar gittim merak etme burada birşey yok tükürük bezlerinden dedi. Bu süre içinde hiç bir büyüme küçülme olmadı o şekilde kaldı.

şimdi ise zaman zaman ağrı oluyor. Bunun sebebi bu olabilirmi. Üst damakta ağrı olması normal olmasa gerek diş hekiminemi gitmeliyim yoksa sizemi gelmeliyim. Endişe etmemde haklımıyım. bu konuda beni yönlendirirmiisiniz.

teşekkür ederim.
15-02-2013 12:33 AM
Bu kullanıcıya özel mesaj gönder Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
Dr. İrfan Çevrimdışı
Administrator

Rep Puanı: 21
RE: Üst damakta ağrı
Merhaba,
Geçmiş olsun.
Sert damakta ağrı için önce kbb uzmanına muayene olmanızı öneririm. Bir şey bulunamazsa yansıyan diş ağrısı olabilir mi diye diş hekimi konsültasyonu yapılabilir.
Saygılarımla.

Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
http://www.kbbistanbul.com.tr
(Not:Bu bilgiler sadece fikir vererek yardımcı olmak içindir, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)
15-02-2013 12:33 AM
Bu kullanıcıya özel mesaj gönder Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
Yeni Cevap 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi